O nás

Sme dynamick├í, flexibiln├í spolo─Źnos┼ą s nieko─żkoro─Źn├Żmi sk├║senos┼ąami z oblasti HR, kde na┼í├şm cie─żom je n├íjs┼ą prienik medzi po┼żiadavkami klienta na jednej strane a o─Źak├ívaniami kandid├íta na strane druhej. Na┼íim klientom poskytujeme ┼íirok├ę spektrum person├ílnych slu┼żieb, kde kladieme doraz predov┼íetk├Żm na kvalitu, r├Żchlos┼ą, loj├ílnos┼ą a individu├ílny pr├şstup.

V HR Life s.r.o. sa riadime heslom, ┼że „zlat├Żm pravidlom ka┼żd├ęho biznisu je v┼żi┼ą sa do ko┼że svojho z├íkazn├şka„, a preto nie sme a nechceme by┼ą iba preposiela─Źmi ┼żivotopisov, ale ku na┼íim klientom pristupujeme osobitne a ┼ípecificky pod─ża ich konkr├ętnych po┼żiadaviek, kde jedn├íme na rovinu o tom, ─Źo sme a ─Źo nie sme schopn├ş splni┼ą.

V na┼íej spolo─Źnosti sa sn├║bi v├í┼íe┼ł k HR, trocha psychol├│gie a flexibiln├Ż pr├şstup, ─Źoho v├Żsledkom bude Va┼ía aj na┼ía spokojnos┼ą,tak n├ís nev├íhajte kontaktova┼ą a presved─Źte sa sami.

Zaujali V├ís na┼íe person├ílne slu┼żby?

Sna┼ż├şme sa n├íjs┼ą pre va┼íu spolo─Źnos┼ą t├Żch spr├ívnych ─żud├ş, kde v├Żber je zalo┼żen├Ż na kvalitnej diagnostike uch├ídza─Źa o zamestnanie. Kontaktujte n├ís sme tu pre V├ís.