Slu┼żby

RECRUITMENT

Vy n├ím zad├íte poz├şciu, ktor├║ si ┼żel├íte obsadi┼ą, pr├şpadne spolu vytvor├şme po┼żadovan├Ż „profil“ a my pre V├ís n├íjdeme vhodn├ęho kandid├íta. Nepracujeme iba s datab├ízou pracovn├ęho port├ílu, disponujeme aj vlastnou ob┼í├şrnou datab├ízou a z├írove┼ł vyu┼ż├şvame ─Ćal┼íie rozli─Źn├ę efekt├şvne zdroje.

Proces a syst├ęm pohovorov nech├íme na V├ís, my sme plne flexibiln├ş a „odpohovorujeme“ kandid├íta u n├ís, aj u V├ís.

KOU─îING

Kou─Źing je v├Żborn├í met├│da, ktor├í pom├íha rozv├şja┼ą zdroje klienta, podnecuje jeho prem├Ż┼í─żanie a pom├íha klientovi uvedomi┼ą si jeho siln├ę str├ínky. Uvo─ż┼łuje vn├║torn├ę bari├ęry zamestnancov, ─Ź├şm pom├íha maximalizova┼ą ich pracovn├Ż v├Żkon a to v┼íetko iba v─Ćaka im sam├Żm.

Kou─Źing nie je terapia, ani typ ┼íkolenia, ide o poradenstvo, ktor├ę m├┤┼żete svojim zamestnancom poskytn├║┼ą v pr├şpade ich aktu├ílneho pracovn├ęho „zaseknutia sa“ alebo iba tak, ako druh benefitu.

ASSESSMENT CENTRUM

M├íte aktu├ílne otvoren├║ poz├şciu, pri ktorej viete, ┼że by po─Źet vyhovuj├║cich kandid├ítov mohol by┼ą vy┼í┼í├ş ne┼ż pri inej poz├şcii a zrazu si uvedom├şte, ┼że si neviete jedn├ęho vybra┼ą?
V takej chv├şli doporu─Źujeme na┼íim klientom vyu┼żi┼ą met├│du AC.

Ide o skupinov├Ż pohovor, kde vieme zisti┼ą potrebn├ę inform├ície o kandid├ítoch naraz, na jednom mieste, v ten ist├Ż ─Źas. Vyu┼ż├şvame rozli─Źn├ę techniky, met├│dy, „hry“ aby mal klient mo┼żnos┼ą vidie┼ą kandid├ítov v rozli─Źn├Żch umelo vytvoren├Żch situ├íci├ích, aby si vedel jednoduch┼íie a r├Żchlej┼íie vybra┼ą toho pre seba najlep┼íieho.

SOFT/HARD SKILLS ŠKOLENIA

Uva┼żujete nad ist├Żm druhom benefitu pre Va┼íich zamestnancov? Pote┼íte ich ┼íkoleniami, ktor├ę efekt├şvne vyu┼żij├║ v pracovnom, ale z├írove┼ł aj v osobnom ┼żivote.

Efekt├şvnej┼íia komunik├ícia,vedenie por├íd, rie┼íenie probl├ęmov, to v┼íetko a e┼íte viac V├ím m├┤┼żeme uk├íza┼ą a odovzda┼ą V├ím nov├ę inform├ície.

OUTPLACEMENT

Vyskytli sa vo Va┼íej spolo─Źnosti neo─Źak├ívan├ę udalosti, ktor├ę ved├║ a┼ż k nutnosti zni┼żovania stavov? Tak├í situ├ícia je n├íro─Źn├í v prvom rade pre zamestnacov ,ale na druhej strane je to nepr├şj├ęmn├ę aj pre zamestn├ívate─żov, a preto V├ím chceme t├║to situ├íciu aspo┼ł trochu u─żah─Źi┼ą.

Pom├┤┼żeme Va┼íim zamestnancom zorientova┼ą sa na trhu pr├íce, pod├íme im pomocn├║ ruku pri h─żadan├ş nov├ęho zamestnania, priprav├şme ich na pohovor a poskytneme potrebn├ę ┼íkolenia.

Zaujali V├ís na┼íe person├ílne slu┼żby?

Sna┼ż├şme sa n├íjs┼ą pre va┼íu spolo─Źnos┼ą t├Żch spr├ívnych ─żud├ş, kde v├Żber je zalo┼żen├Ż na kvalitnej diagnostike uch├ídza─Źa o zamestnanie. Kontaktujte n├ís sme tu pre V├ís.